باربی با لباس و لوازم
باربی با لباس و لوازم
باربی با لباس و لوازم
باربی با لباس و لوازم

باربی با لباس و لوازم
قیمت کارتنی ۱,۲۱۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱,۲۶۵,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۳۲ عدد
ابعاد جعبه : ۳۹ * ۴.۵ * ۳۸ سانتی متر
ابعاد باربی : ۲۸ * ۶ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۳۲ عدد

عروسک باربی اولین بار در سال ۱۹۵۹ توسط شرکتی به نام متل ساخته و روانه بازار شد.
شاید خیلی از آدم ها فکر کنند که باربی اولین عروسکی است که به شکل تاپ مدل های لباس طراحی و تولید شده، اما همین جالب است بدانید که خالق این عروسک یعنی روث هندلر، باربی را با الهام از یک عروسک آلمانی به نام بیلد بیلی به وجود آورد.
این عروسک زیبا و خوش اندام به شکلی کاملا مهندسی شده تولید شد و به نام دختر خانم هندلر یعنی باربی، نام گرفت.
از همان ابتدا که این عروسک وارد بازار اسباب بازی شد، به دلیل فرم زیبا صورت و بدن و همچنین لباس های زینتی به شدت مورد توجه قرار گرفت و از همان ابتدا تا به امروز فروش فوق العاده ای را به همراه داشته است.
بنابراین داشتن عروسک باربی همیشه یکی از ملزومات و مطمئن ترین محصولات یک مغازه اسباب بازی فروشی می باشد؛ عروسک باربی یکی از پر فروش ترین اسباب بازی های کل دنیا محسوب می شود.
در حال حاضر اسباب بازی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، همین عروسک زیبا و معروفی است که سال ها پایه ثابت بازی های اکثر دختر بچه ها شده است.
این باربی عروسکی است ۲۸ سانتی با مو های زیبا و بلوند می باشد.
جنس کلی این عروسک از پلاستیک می باشد اما نوع پلاستیک به کار رفته در قسمت های مختلف این عروسکی کمی متفاوت است؛ برای مثال بدن عروسک از پلاستیک فشرده، سفت و سختی تشکیل شده اما دست های عروسک بر خلاف بدن، از پلاستیک منعطف تری تهیه شده است.
صورت عروسک نیز منعطف و نرم تر از بدنش می باشد، که به اصطلاح به آن گوشتی نیز گفته می شود.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید باربی می توانید با لباس و لوازم با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
اما همانگونه که از نام این کالا پیداست، در کنار این عروسک زیبا یکسری لباس و لوازمی وجود دارد که می تواند دایره و حیطه بازی و هچنین جلوه بصری این کالا را برای کودک افزایش دهد.
در بسته بندی این محصول ۶ عدد پیراهن که مخصوصا برای باربی طراحی شده، قرار دارد.
در کنار همه این ها یک جفت کفش چکمه ای و کیف دستی نیز قرار دارد.
اگر کودک شما علاقه وافری به بازی هایی دارد که عروسک خود را به عنوان شخصیت اول داستان در کنار خانواده ای ببیند و برای عروسک خود شوهر و بچه ای انتخاب کند، پیشنهاد ما به شما تهیه ست باربی خانواده است که با اولین سرچ در وب سایت پخش اسباب بازی برادران می توانید آن را مشاهده کنید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا