پیک نیک فلزی بزرگ
پیک نیک فلزی بزرگ
پیک نیک فلزی بزرگ
پیک نیک فلزی بزرگ

پیک نیک فلزی بزرگ
قیمت کارتنی ۱۹۸,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۲۰۷,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۲۸ عدد
ابعاد کالا : ۱۳ * ۸ * ۸ سانتی متر
ابعاد دیگ : ۴ * ۷ * ۷ سانتی متر
رنگ بندی : قرمز ، صورتی
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۲۸ عدد

در واقعیت ما به هنگامی که بخواهیم به بیرون شهر و مسافرت برویم برای پخت و پز و حتی گرم کردن خود وسیله ای به نام پیک نیک را به همراه خود می بریم.
این وسیله از یک مخزنی برای گاز و سطحی برای جای گرفتن ظرف و یا قابلمه ای که بخواهیم در آن پخت و پز کنیم می باشد.
همانطور که همه ما می دانیم، تولید کنندگان اسباب بازی همیشه به دنبال این فرصت می باشند که اسباب بازی هایی را طراحی و تولید کنند که نمونه آن نیز در واقعیت به وفور یافت شود.
گاز پیک نیک نیز می تواند یکی از اسباب بازی های کوچک و به اصطلاح نقلی برای بازی و چه بسا برای دکور و کلکسیون باشد.
کالایی که هم اکنون قصد معرفی آن را به شما داریم نیز یک پیک نیک فلزی، کوچک شده و شبیه سازی شده از نمونه واقعی آن می باشد.
این پیک نیک همانند نمونه واقعی خود از دو قسمت اصلی سر پیک نیک و مخزنی تشکیل شده است.
تمام اجزا و قسمت های این پیک نیک از فلز تشکیل شده است.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید پیک نیک فلزی بزرگ می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
می توان گفت قسمت مهم و حائز اهمیت این کالا در قسمت سر پیک نیکی آن می باشد؛ این سطح از سه قسمت پایه هایی برای نگهداری ظرف بر روی این سطح، دسته ای که بتوان پیک نیک را با آن جا به جا کرد و شمع وارمری که در وسط این سطح قرار گرفته است که قابلیت روشن شدن را دارد.
همچنین باید این مژده را به شما بدهیم که در کنار این پیک نیک فلزی یک، یک عدد دیگ مسی جذاب نیز برای شما مصرف کننده عزیز در نظر گرفته شده است.
این دیگ کوچک و جذاب که همراه با در مخصوص به خودش خدمت شما ارائه می شود، در اندازه ای طراحی شده است که کاملا بر روی سطح سر پیک نیک قرار می گیرد و آماده برای بازی کودک شما می باشد.
جالب است بدانید که تولید کننده این پیک نیک، این کالا را در دو نوع بزرگ و کوچک طراحی کرده است که کالایی که هم اکنون مشاهده می کنید نوع بزرگتر آن می باشد؛ شما می توانید نمونه کوچکتر آن را در وب سایت پخش اسباب بازی برادران مشاهده کنید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا