بولینگ سلفونی با حلقه پرتاب
بولینگ سلفونی با حلقه پرتاب
بولینگ سلفونی با حلقه پرتاب
بولینگ سلفونی با حلقه پرتاب

بولینگ سلفونی با حلقه پرتاب
قیمت کارتنی ۲۱۵,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۲۲۴,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۶ عدد
ابعاد بسته بندی : ۳۰ * ۱۳ * ۲۱ سانتی متر
ابعاد بولینگ : ۲۴ * ۶ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۱۶ عدد


شاید خیلی از ما بولینگ را صرفا یک بازی در نظر بگیریم اما جالب است بدانید که این فعالیت یک ورزش رسمی می باشد که طبق گفته محققان قدمت آن به ۵۲۰۰ سال قبل میلاد مسیح در مصر به شکلی متفاوت تر و توسط سنگ های مرمر گرد و صاف و ایستاده انجام می شد.
اما این ورزش به شکل امروزی خود از سال ۱۸۱۸ در دانمارک اجرا و از قرن ۱۹ مورد استقبال بسیاری از مردم جهان قرار گرفته شد.
این فعالیت امروزه در کنار شکل ورزشی و رسمی خودش، علی الخصوص در کشور ما اکثرا به شکل بازی و سرگرمی در سالن های بازی و شهر بازی ها اجرا می شود.
ممکن است بولینگ در نگاه اول بازی ساده ای به نظر برسد اما جالب است بدانید که کلی قاعده و قوانین خاصی را از لحاظ نحوه بازی، پرتاب توپ و چیدمان پین ها ( همان هدف هایی که با توپ نشانه می گیریم ) را به دنبال دارد.
اما هدف ما از تهیه بولینگ برای کودکان بحث رقابتی و امتیازی نمی باشد بلکه می خواهیم به شما دوستان بگوییم که بازی هایی را برای کودکان و نوجوانان خود تهیه کنید که آن ها را از پای رایانه و بازی های رایانه ای بیرون کشیده بکشد و آن ها کمی به سوی بازی های حرکتی و تحرکی بکشاند.
این بازی بولینگ نیز از همان دسته بازی هایی می باشد که به صورت حرکتی اجرا شده و کودک را برای بازی مجبور به تحرک و جنب و جوش می کند.
این مجموعه شامل شش پین به رنگ های بنفش،قرمز و زرد می باشد، که می توان به این صورت گفت که از هر رنگ، دو عدد پین در کالا وجود دارد.
این پین یا هدف ها توسط پایه ای در کنار یک دیگر نگهداری می شود.
همچنین دو عدد توپ مخصوص بولینگ نیز در این مجموعه برای پرتاب کردن به سمت هدف ها قرار دارد.
در هر کجای میهن سربلندمان ایران که هستید، می توانید برای خرید کلی و عمده بولینگ سلفونی با حلقه پرتاب به وب سایت پخش برادران مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ تماس بگیرید.
و اما بزرگترین تفاوت و مزیتی که این کالا نسبت به سایر محصولات مشابه خود دارد، این ویژگی می باشد که ۴ عدد حلقه پرتاب در این کالا وجود دارد.
با داشتن این چند حلقه، کودکان می توانند توانایی پرتاب کردن و نشانه گیری را در خود تقویت کند.
این سرگرمی می تواند در زمره بازی های گروهی و جمعی قرار بگیرد و همانطور که شما بهتر می دانید بازی های که به شکل چند نفره و گروهی انجام می شود سبب تقویت مهارت های اجتماعی، تعامل با افراد دیگر و گروه همسالان خود و ...می شود.
نکته حائز اهمیت در اسباب بازی های امروزی نوع بسته بندی آن می باشد که قدرت بالایی در جذب مشتری ها دارد، جلوه بصری زیبا و پیدا کردن ماهیت کادویی تنها در بسته بندی کارتنی صورت می پذیرد که خوشبختانه نوع کارتنی این بولینگ نیز در وب سایت پخش اسباب بازی برادران نیز وجود دارد؛ بنابراین کافیست شما عبارت بولینگ را در وب سایت پخش اسباب بازی برادران سرچ کنید تا انواع بولینگ ها با بسته بندی های مختلف برای شما قابل مشاهده شود.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا