سرویس زودپز روحی
سرویس زودپز روحی
سرویس زودپز روحی
سرویس زودپز روحی

سرویس زودپز روحی
قیمت کارتنی ۳۰۸,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۳۲۲,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۲۶ عدد
ابعاد بسته بندی : ۲۱ * ۲۰ سانتی متر
رنگ بندی ( پکنیک ) : آبی ، نارنجی
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۲۶ عدد

مادر ها عاشق خانواده خود هستند و برای ابراز وجود این علاقه، سعی دارند که غذاهای مختلفی را برای خانواده خود تهیه کنند.
راه های آشپزی متفاوت و وسایل کاربردی گوناگون هستند، در این بین همه ما می دانیم که چقدر دختر بچه ها علاقه دارند که از رفتار های مادران خود تقلید کنند و یا با وسایلی بازی کنند که مادر ها از آن استفاده می کنند.
وسایل آشپزی تیز، خطر ناک و بعضا اشتعال زا می باشد که این امر سبب می شود که همیشه وسایل آشپزی دور از دسترس کودکان قرار بگیرد تا به آن ها آسیبی وارد نشود.
اما امروزه می توان گفت که پنهان کردن وسایل ها از دید کودکان راهکار مقابله با آن ها نیست، بلکه می توان برای آن ها وسایل شبیه سازی شده ای تهیه کرد که در عین سرگرم شدن، احساس کنجکاوی آن ها را به خوبی رفع کند.
اسباب بازی که در حال حاضر قصد معرفی آن را به شما داریم نیز یک ست کوچک از تهیه غذا می باشد که عمدتا در واقعیت برای تهیه آبگوشت استفاده می شود.
این ست شامل یک عدد زود پز، قابلمه، گوشت کوب و پکنیک اسباب بازی می باشد.
برای تهیه ی این سرویس زود پز روحی می توانید با شماره تماس های ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و شماره ثابت ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید و با به وب سایت رسمی ما از طریق سرچ عبارت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید و لیستی کامل و به روزی از قیمت ها و موجودی ها را تماشا کنید.
جالب است بدانید که جنس قابلمه و زود پز این سرویس همانطور که از نامش مشخص می باشد، از جنس روحی تهیه شده است.
برای استفاده کردن و باز شدن در زودپز این سرویس ابتدا می بایست پیچ سر این زودپز را چرخانده تا دستگیره های نگهدارنده در قابلمه شل شوند تا بشود در زودپز را باز کرد.
در کل روحی های این ست امتیاز کافی را از لحاظ کیفیتی دریافت می کنند.
ساختار گوشت کوب این ست چوبی و پکنیک این مجموعه از پلاستیک تهیه شده است.
اگر شما نیز علاقه به تهیه این نوع از مجموعه ها را دارید، می توانید از ست سرویس روحی پیکنیک دار با جارو و سرویس آبگوشت روحی در وب سایت پخش برادران بازدید بفرمایید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا