سرویس استیل فروزن
سرویس استیل فروزن
سرویس استیل فروزن
سرویس استیل فروزن

سرویس استیل فروزن
قیمت کارتنی ۱,۲۰۲,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱,۲۵۶,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۲ عدد
ابعاد بسته بندی : ۲۵ * ۱۱ * ۶۳ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۱۲ عدد


کودکان در خانه و درمیان وسایل های اطاقشان رشد می کنند و بزرگ می شوند، در واقع بهتر است بگوییم بیشترین وقتی که دارند را در خانه و در نزد مادر سپری می کنند.
همیشه بعد از اطاق خواب کودک که وسایل های بازی او در آن گنجانده می شود، آشپزخانه قلمرو دوم کودک برای بازی و سرگرمی او می باشد؛ در این مکان وسایل ریز و درشتی وجود دارد که کودک علاقه دارد با آن ها بازی کند و همانند مادر خود ایفای نقش کند.
اما همه ما از خطر هایی که جان کودک را در هنگام بازی با وسایل تیز و خطرناکی که در آشپزخانه وجود دارد آگاهیم!
بنابراین بهترین راه برای برای رفع حس کنجکاوی کودک، تهیه یکسری از ست ها و مجموعه هایی از اسباب بازی های شبیه سازی شده لوازم آشپزخانه ای می باشد.
تجربه ثابت کرده است که هر چه ست و مجموعه لوازمی که برای کودک تهیه می کنید کامل تر و زیبا تر باشد کودک را سرگرم تر می کند و میل و اشتیاق او را نسبت به وسایلی که بزرگتر ها استفاده می کنند کمتر می سازد.
ما در حال حاضر قصد معرفی یکی از ست های آشپزخانه را به شما داریم که تهیه یکی از این مجموعه های نسبتا بزرگ و کامل برای هر کودک دختری الزامی و بسیار کاربردی می باشد.
در این مجموعه ما شاهد چهار عدد قابلمه با ابعاد متنوع و یک عدد ماهیتابه به همراه در های مخصوص به خود می باشیم.
در کنار قابلمه های ۸ پارچه، هشت تکه الزامی دیگر که در آشپزخانه ها وجود دارد در این سرویس آشپزخانه یافت می شود.
این هشت تکه شامل کارد، کفگیر، ملاقه، همزن و ... می باشد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید سرویس استیل فروزن می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
لازم به ذکر است بدانیم که ماهیت و جنس تمامی این ست از پلاستیک فشرده شده تهیه و ساخته شده است اما تقریبا دارای نمایی استیل مانند می باشد.
خود این ست شبیه سازی شده از نوع استیل می باشد اما در های این قابلمه ها به گونه ای متفاوت تر و دارای جای سوپاپ طراحی شده است؛ دستگیره های طلاییی در قابلمه و دستگیره ها، جلوه این کار را پیش از بیش زیبا تر ساخته است.
جذابیت این سرویس آشپزخانه به طور حتم در تنوع و نوع بازی کردن کودک با آن می باشد، اما نوع بسته بندی و طرح روی جعبه این ست که از طرح کارتون فروزن استفاده شده، می تواند جلوه بصری این ست را دو چندان بخشد.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا