سبد خرید
ربات موزیکال 999-23
ربات موزیکال 999-23
ربات موزیکال 999-23
ربات موزیکال 999-23
ربات موزیکال 999-23

ربات موزیکال ۹۹۹-۲۳

قیمت کارتنی ۱,۰۷۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱,۱۵۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۳۰ عدد
ابعاد بسته : ۱۹ * ۱۷ * ۱۱ سانتی متر
ابعاد ربات : ۲۴ * ۲۰ * ۱۰ سانتی متر
محدوده سنی: ۳ سال به بالا
کشور سازنده : چین
همانطور که دختر بچه ها به عروسک علاقه دارند ربات ها نیز از اسباب بازی های مورد علاقه کودکان پسر است. ربات یا آدم آهنی از شخصیت های خلق شده در فیلم های علمی-تخیلی هستند که امروزه در انیمیشن های مختص کودکان نیز راه پیدا کرده اند. معمولا پسر بچه ها در سنین خردسالی به شدت جذب چنین سوژه هایی می شوند. به همین دلیل است که امروزه کارخانه های اسباب بازی سازی رنج مختلفی از اسباب بازی های ربات هوشمند با قابلیت های مختلف راه رفتن، کنترل از راه دور، پخش آهنگ و نور، پرتاب تیر و … را تولید می کنند.بازی کردن با چنین اسباب بازی هایی به رشد مهارت های علمی و ذهنی کودکان کمک می کند. در اختیار گذاشتن مدل های ساده ربات ها باعث تحریک علاقه کودکان می شود و زمینه را برای جذب شدن آنها به سوی حوزه رباتیک و ساخت ربات های هوشمند فراهم می کند.
امروزه یادگیری رباتیک و شرکت در مسابقه ساخت ربات های هوشمند در میان کودکان و نوجوانان بسیار پرطرفدار شده است. علت آن تاثیر زیادی است که این حرفه روی بهره هوشی و تقویت توانایی های ذهنی آنها دارد.
اسباب بازی ها در نگاه اول تنها وسیله ای برای سرگرمی کودکان بنظر می رسند، اما تاثیر زیادی در رشد مهارت های همه جانبه و حتی آینده شغلی آنها دارد و بهتر است که والدین آنها را هوشمندانه و با دقت بیشتری انتخاب کنند.
برای خرید ربات موزیکال ۲۳-۹۹۹ به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه فرمایید.

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا