لباسشویی جعبه ای درج
لباسشویی جعبه ای درج
لباسشویی جعبه ای درج
لباسشویی جعبه ای درج
لباسشویی جعبه ای درج

قیمت خرید عمده لباسشویی جعبه ای درج
قیمت کارتنی ۱,۲۴۵,۵۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱,۲۸۹,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۸ عدد
ابعاد: ۱۹*۱۴*۲۰ سانتی متر
محدوده سنی: ۳سال به بالا
حتما شماهم در دوران کودکی خود بازی هایی همچون لی لی خاله بازی و . . . بازی کرده اید و از جذابیت و لذتی که آن دوران حس کرده اید خاطرات به یاد ماندنی دارید روز هایی که مامان و بابا با ما همبازی میشدند و مامان با گره زدن چادرش و کنار هم پشتی ها برایمان خانه ای درست میکرد.متخصصان بررسی کرده اند که کودکان هنگام بازی مهارت های اجتماعی را کسب میکنند ، بازی کردن راهی برای پرورش خلاقیت است دختر بچه ها علاقه زیادی به وسایل آشپزخانه دارند به طوریکه که در کنار مادر خود می ایستند و خواستار انجام کارهایی هستند همچنین کار کردن با وسایل آشپزخانه مانند قاشق و چنگال هم زن و . . . برایشان جذاب و لذت بخش است چراکه تا به حال انجام نداده اند به همین دلیل است که کارشناسان نیز میگویند : کودکان با انجام دادن چنین کار هایی سعی دارند به روش خودشان ویژگی های شخصیتی مادر پدر را درونی کنند در نتیجه نه تنها نگران کننده نیست بلکه برا پذیرفتن نقش هایشان در زندگی آماده میشوند.
حال اگر این نقش پذیری و آمادگی در قالب بازی کردن صورت بگیرد چند مزایا دارد.
اول اینکه هیچ خطری کودک را تهدید نمی کند . خطراتی مانند بریدن دست و یا آسیب های جدی پس در نتیجه سلامتی که مهمترین بخش از زندگی فرزندتان است به خطر نمی افتد
دوم اینکه در قالب بازی کردن کودکان بهتر میتوانند آموزش ببینند. هنگامی که کودک بازی میکند دنیا خیالی و إهنی خود را با بیرون مقایسه میکند در این بین اگر نکته مثبت و مفیدی به او یاد بدهید و متوجه بشود میتواند از آن به خوبی استفاده کند
سوم اینکه وسایل منزلتان هم خراب نمیشود به عنوان مثال ماشین لباسشویی لازم نیست چندین بار روشن شود ، گاز و مایکروفر نیازی به روشن شدن ندارند.
توضیحات بیشتر:این اسباب بازی که از شرکت موفق درج توی به بازار عرضه شده است .
این شرکت موفق سعی بر این داشته است محصولی طراحی کند که به نمونه واقعی نزدیک باشد که در این زمینه موفق نیز بوده استطراحی مانند تخلیه آب ، محل برای ریختن پودر لباسشویی باز شدن درب برای انداختن لباس و چرخش در هنگامروشن شدن که تقریبا به نمونه واقعی آن نزدیک میکند.
توضیحات: ماشین لباسشویی
قابلیت چرخش و پخش ملودی
دارای کلید روشن و خاموش
این کالا میتواند ماشین لباسشویی واقعی رو برای کودکان شبیه سازی کند
با ۲ عدد باطری قلمی ۱٫۵ ولت کار میکند
به اشتراک بگذارید !

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا