جامدادی سنتی
جامدادی سنتی
جامدادی سنتی
جامدادی سنتی

جامدادی سنتی
قیمت کارتنی ۳۴,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۳۵,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۲۸۸ عدد
ابعاد:۲۱*۴*۷سانتی متر
جامدادی سنتی دست دوز یکی از مدل های پرطرفدار و زیبای انواع جامدادی است، این نوع جامدادی به دلیل جنسی که دارد از مقاومت و کارایی خاصی نیز برخوردار می باشد و همچنین از لحاظ شکل و ظاهر دارای تنوع زیادی است که می تواند انتخاب مناسبی برای سال تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان باشد.
فضای جامدادی مناسب برای قرار دادن انواع نوشت افزار است و می توان تعداد کافی از هر نوشت افزار را درون آن قرار داد.این جامدادی تنها یک زیپ داشته و و در واقع دارای یک مکان برای قرار دادن انواع مداد و خودکار، روان نویس، تراش و پاک کن و ماژیک می باشد.این جامدادی سنتی ساخت کشور ایران بوده و در راستای حمایت از کالای ایرانی عرضه می شود.
جنس جامدادی پارچه ای جاجیم بوده و دوام و ماندگاری بالایی دارد.طراحی جاجیم جامدادی فوق، مطابق با سلیقه هر ایرانی است و افرادی که فرهنگ و سنت برایشان از اهمیت برخوردار است، ترجیح می دهند چنین محصولاتی را خریداری نمایند.
کیفیت زیپ این جامدادی خوب بوده و اگر به نحو صحیحی از آن استفاده شود، دچار مشکل و یا خرابی نخواهد شد.با استفاده از جامدادی جاجیم تک زیپ به راحتی قادر خواهید بود تا به نوشت افزارهای داخل کیف خود نظم و ترتیب دهید و زمانی را به منظور پیدا کردن آن ها در داخل کیف خود اختصاص ندهید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا