گیتار 90 سانت طرح چوب
گیتار 90 سانت طرح چوب
گیتار 90 سانت طرح چوب
گیتار 90 سانت طرح چوب
گیتار 90 سانت طرح چوب

گیتار ۹۰ سانت طرح چوب
قیمت کارتنی ۵۰۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۵۲۷,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۴ عدد
ابعاد : ۹۰ * ۲۶ سانتی متر
بدنه : پلاستیک فشرده
سایز : ۹۰*۲۶ سانتی متر
دارای سیم حرفه ای قابل کوک
مناسب کودکان بالای سه سال
دارای ۶ سیم برای نواختن
آشنایی با موسیقی برای تمامی افراد همیشه توصیه می شود. این کار از کودکی بسیار مفید بوده و خیلی خوب است که کودکان از کودکی با موسیقی آشنا شوند . همینطور کودکان بسیار علاقه دارند که ابزار موسیقی را در اختیار داشته باشند.
اسباب بازی گیتار یکی از آن دسته وسایلی است که هم بزرگسالان و هم کودکان علاقه زیادی به آن دارند و کودکان میتوانند با کمک این اسباب بازی صداهای مختلفی را ایجاد کنند.شش سیم، قابلیت کوک شدن، کیفیت سیم ها عالی و تضمینی
این گیتارها با بدنه پلاستیک فشرده و محکم میباشد با سیم های فلزی که با ایجاد نواهای مختلف تا حدود زیادی حس نواختن گیتار را برای کودک شما ایجاد میکند.کودک با گیتار میتواند صداهای مختلفی را ایجاد کند همچنین پیچ های تنظیم و یا کوک کردن سیم ها در بالای گیتار وجود دارد که با تنظیم این سیم ها میتوان صدای دلخواه تری را درست کرد.این گیتار اسباب بازی بسیار شبیه به گیتار در سایز اصلی اش می باشد. در طراحی اش سعی شده تا بیشترین تطابق صدا را با نمونه اصلی داشته باشد . این گیتار ۴ سیم با قابلیت کوک واقعی دارد. بنابراین با هدیه دادن گیتار اسباب بازی به کودکان دلبندتان میتوانید مقدمات شروع یادگیری را تا زمانیکه قادر به تحمل سنگینی و بزرگی گیتار نمونه واقعی باشد ، فراهم نمایید .به جرات می توان گفت یکی از راه های موثر در داشتن حال خوب و شادابی و نشاط روحی ، گوش دادن به موسیقی است.گیتار اسباب بازی کودک دارای ۶ سیم و قابلیت تنظیم از بالای گیتار را داراست. به اندازه است که کودکان آموزش به دست گرفتن گیتار و زدن سیم ها رو تمرین کنند و یاد بگیرند. جنس گیتار از پلاستیک فشرده میباشد. این گیتار اسباب بازی در به وجود امدن علاقه کودک به موسیقی میتواندکمک کند. برای کودکان زیر سه سال مناسب نمیباشد و از دسترس کودکان خردسال باید دور نگه داشته شود.محصولی بسیار زیبا که طرفداران بسیار زیادی دارد همیشه مورد استقبال مشتریان قرار میگرفته است.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا