عروسک دختر روسی
عروسک دختر روسی
عروسک دختر روسی
عروسک دختر روسی

عروسک دختر روسی
قیمت کارتنی ۱۰۲,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱۰۶,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۰۰ عدد
ابعاد : ۱۰ * ۲۴ سانتی متر
از دیر باز عروسک در زندگی بشر جایگاه ویژه و انکار ناپذیری داشته و از هزاران سال پیش هنرمندان زیادی احساسات و اندیشه های خود را با ساخت عروسکهای متفاوت به بشر القا کرده است، عروسکهای روسی یک نمونه از این عروسکهای زیبا و جذاب به شمار می رود. اما تفاوت این عروسک با سایر عروسکها دست ساز بودن ، طراحی شاد و منحصر به فرد و نزدیک به واقعیت است بگونه ای که دور از فضای فانتزی و پراحساس هنری نیست.
عروسک روسی،عروسکی بامزه و فانتزی است که از پارچه لطیف و موهای مصنوعی با ظاهری جذاب و نزدیک به واقعیت ساخته می شود و قابلیت ایستادن و نشستن دارد. در ساخت این عروسک سعی شده تا احساسات و عواطف با خلاقیت عجین شود و ترکیبی از واقعیت گرایی و دنیای فانتزی بوجود آید. مخاطب این عروسک گروه سنی خاصی نیست و تمامی گروههای سنی را به خود جذب می کند. با این عروسک حس فانتزی و معصومانه ی کودک درونتان را تجربه کنید.
عروسک روسی تو دنیای پر زرق و برق اسباب بازی ها با کلی تنوع ، کمتر کسی فکر میکرد ظاهر ساده و کمی احمقانه یک عروسک، بتواند آنرا آنقدر در سطح جهان معروف کند.در حال حاضر درخواست از این نوع عروسک بامزه و خنگ، سازنده اش را به یکی از معروفترین طراحان عروسک بدل ساخته است. عروسک های بدون بینی، گوش و حتی دهان، حالا تبدیل به یکی از محبوب ترین و پر سفارش ترین عروسک های جهان شده است. احتمالا حدس زده اید در مورد چه عروسکی صحبت میکنم. بله عروسک روسی حالا گوی سبقت را از تمامی عروسک های بازار ربوده است.
آغاز ساخت عروسک های روسی:
برند تیلدا در سال ۱۹۹۹ توسط طراح نروژی تن فینانجر تاسیس شد و بیشتر محبوبیت و معروفیت این برند به خاطر شخصیت های ساده و خنده دار می باشد که تنها مخصوص به عروسک های دختر نیست و طیف وسیعی از حیوانات ساده لوح را نیز شامل شده است.در نگاه اول عروسک روسی نه تنها کامل نبود، بلکه ظاهرا نواقص بسیاری داشت که باعث زیباییشان شده بود. عروسک هایی که دماغ نداشتند ، گوش نداشتند و شاید از جوراب های بافتنی کهنه تهیه شده بودند. با استقبال و گسترش ، برند تیلدا از دامنه تولیدات عروسک های روسی پا را فراتر نهاد و دکمه های پارچه ای، رانر، روبان و جلد کتاب و دیوایدر کتاب نیز تولید کرد.محصولات عروسک روسی تیلدا با برند تیلدا و دارای حق کپی رایت در اروپا، کانادا، استرالیا، نیوزلند، تایوان، چین، روسیه و کره جنوبی نیز به فروش می رسد و کتاب وی نیز به ۱۸ زبان دنیا ترجمه شده است.خالق این عروسک ها در سن ۲۵ سالگی شروع به کار کرد. او در اسلو، پایتخت نروژ بزرگ شد و اکنون در یک جزیره کوچک در فلوس اسلو زندگی می کند. تحصیلات او در رشته نقاشی کلاسیک و طراحی گرافیک بوده و تیلدا برای او یک سبک زندگی و نوع کارهای او بیانگر نگاه اوست.کتاب تیلدا شامل ایده ها و الگوهای خیاطی ، عروسک سازی ، آموزش ساخت عروسک روسی و همچنین طرح های کاغذی و دکور خانه می باشد. اولین کتاب او در همان سال ۱۹۹۹ چاپ و به سرعت به عنوان پرفروش ترین کتاب نروژ تبدیل گردید. ایده های خاص و خلاقانه او در این کتاب ها همواره مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفته است. او سالانه نزدیک به ۱۲۰ تا ۱۵۰ محصول جدید را ایده پردازی و روانه بازار می کند. در حقیقت سبکی از زندگی شاد و سبک بالانه در کارهای او دیده میشود.مزیت خاص عروسک روسی دست ساز بودن آن و باز گذاشتن دست سازنده برای خلق شخصیت عروسک می باشد.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا