دارت چسبونکی
دارت چسبونکی
دارت چسبونکی

دارت چسبونکی
قیمت کارتنی ۴۷۵,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۴۹۹,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۲۲ عدد
ابعاد : ۳۶ * ۳۶ سانتی متر
محدوده سنی:۳سال به بالا
وسیله شوت دارت فوتبالی چسبی مهیج، سرگرم کننده و پر طرفدار، تلفیقی از ورزش دارت و فوتبال می باشد.بازیکنان با شوت به سیبل علاوه بر تقویت عضلات و آمادگی جسمانی، مهارت تمرکز خود را نیز می سنجند و میتوانند انواع شوتها را به صورت هدفمند تمرین کنند. با ترکیب دو بازی باهم، این محصول دوستداران هر دو رشته ورزشی را هدف گرفته و آنها را برای انجام یک فعالیت سرگرم کننده ساعت ها به پای وسیله ی شوت دارت (شوتبال) نگه می دارد.
از محصول شوت دارت فوتبالی چسبی (شوتبال) به دو صورت ضربات شوت و پرتاب هدفمند در حین تمرین و مسابقه می توان استفاده کرد. میتواند بسیار مناسب باشد برای تمرینات پنالتی و حتی دروازه بانی.
توضیحات
بچه های کوچک عادت به پرت کردن اسباب بازی هایشان دارند و بزرگتر هم که می شوند عاشق هدف گیری و تیر و کمان هستند. بازی دارت یکی از بازی هایی ست که کودکانی با این دست علاقه ها را به سمت خود می پذیرد اما این بازی برای کودکان با سنین پایینتر خطرناک خواهد بود چراکه سوزن تیز هر دارت و عمل پرتاب کردن آن خود باعث نگرانی والدین و مربیان است! اما بازی سازان با طراحی شوت دارت قطر ۳۶ سانتی متر سعی کرده تا این موانع را از سر راه تفریح کودکان بردارد و خیال بزرگتر ها را راحت کند.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا