برج هیجان آسان فکر(ابزار خورده)
برج هیجان آسان فکر(ابزار خورده)
برج هیجان آسان فکر(ابزار خورده)

برج هیجان آسان فکر(ابزار خورده)

قیمت کارتنی ۱۶۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱۷۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۶ عدد
ابعاد : ۲۸ * ۸ * ۸ سانتی متر
محدوده سنی:۶سال به بالا
بلوک های چوبی رابصورت عمودی و افقی روی هم ویاکنارهم قرارداده و سازه هایی زیباطراحی و اجرانمایید.این برای رشد مهارت دستی وخلاقیت ذهنی وتقویت هماهنگی چشم ودست موثر است.این برج برای کودکان تمرین دقت وحوصله تقویت مهارت جدید آسانتر همراه باهیجان بیشتروخلاقیت رابه ارمغان می آورد و برای رشدمهارت دستی،خلاقیت ذهنی وتقویت هماهنگی چشم و دست آنها بسیار موثر میباشد.
جنگا یک بازی سرگرمی،فکری برای تمامی سنین که هیجان و شادی را به محافل و مهمانی های شاد به ارمغان خواهد آورد. این بازی از ۴۸ بلوک چوبی هم شکل و هم اندازه که طول هر یک از بلوک ها سه برابر عرض آن و پنج برابر ضخامت آن است تشکیل شده است.
در این بازی با استفاده از تمام ۴۸ بلوک که در اختیار دارید یک برج ۱۶ طبقه بسازید به نحوی که هر طبقه از سه بلوک تشکیل شده باشد. با این شرط که هر طبقه بر ردیف قبلی و بعدی خود عمود باشد. زمانی که ساخت برج پایان یافت، سازنده برج شروع کننده بازی خواهد بود و حرکت خود را با برداشتن یکی از بلوک ها از هر یک از ردیف ها و قرار دادن آن بر بالاترین ردیف انجام خواهد داد و پس از آن نوبت به بازیکن بعدی می رسد تا همین کار را تکرار کند.
باید توجه داشته باشید که بلوک هایی که بر روی برج گذاشته می شوند به صورت ردیف های دوتایی چیده می شوند. برداشتن چوب ها تا زمان فرو ریختن برج ادامه خواهد داشت و کسی که با برداشتن نابجای یکی از بلوک ها باعث فرو ریختن برج شود بازنده بازی خواهد بود. نکته دیگری که باید به آن اشاره شود و دیگر قوانین احتمالی نیز به توافق طرفین قبل از بازی بستگی دارد.
روش دیگر این بازی با تاس صورت می گیرد. بدین صورت که با انداختن تاس ها و اعمال محاسبات ریاضی(جمع،ضرب،تقسیم و تفریق) باید جواب به دست آمده را از بین بلوک ها طوری جدا کرد که برج ریزش نکند و تا پایان بازی به این صورت انجام می شود.
این بازی برای تمام سنین مناسب است. از اهداف این بازی می توان به افزایش مهارت ، تمرکز و هوش هیجانی نام برد
شما میتوانید برج هیجان سه کاره اعلا آسان فکر را از وب سایت پخش اسباب بازی برادران خریداری کنید.

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا