ماشین آتشنشان درج سلفونی
ماشین آتشنشان درج سلفونی
ماشین آتشنشان درج سلفونی
ماشین آتشنشان درج سلفونی

قیمت خرید عمده ماشین آتشنشان درج سلفونی
قیمت کارتنی ۵۸۲,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۶۰۲,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۳۰ عدد
ابعاد کالا : ۸ * ۱۰ * ۲۵ سانتی متر
محدوده سنی : ۲ سال به بالا
مکانیزم : قدرتی
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۳۰ عدد

ماشین اسباب بازی آتش نشانی محصولی از برند درج تویز است و با کیفیت بسیار مناسب و کاملا شبیه به ماشینهای سازمان آتشنشانی ساخته شده است .این ماشین حسی واقعی تر به کودکان هنگام بازی با این اسباب بازی خواهد داد و کودکان میتوانند لحظات لذت بخشی را هنگام بازی با اون تجربه کنند.
آتش نشان کیست؟
آتش‌نشانی یا اطفاء حریق مجموعه اقداماتی است که برای مقابله با آتش بوسیله خاموش کردن، کنترل و یا هدایت آتش‌های ناخواسته انجام می‌گیرد. اهداف آتش‌نشانی حفاظت از سلامت افراد، جلوگیری از آسیب به اموال و حفاظت از محیط زیست است.آتش‌نشانی مهارتی بسیار فنی است که احتیاج به دوره‌های طولانی چه در زمینه‌های عمومی مانند مقابله با آتش و چه در زمینه‌های تخصصی مانند عملیات امداد و نجات دارد. به شخصی که به صورت تخصصی به مهارت‌های اطفاء حریق آشناست آتش‌نشان می‌گویند
نخستین شهر کشور که به تجهیزات و سازمان آتش‌نشانی مجهز شد، شهر تبریز بود. در سال ۱۲۲۱ خورشیدی،روسها در این شهر نخستین سازمان آتش نشانی ایران را تاسیس نمودند که برج آتش‌نشانی تبریز از یادگارهای آن دوران است. دومین و سومین واحدهای آتش نشانی رسمی در جنوب کشور و در شهرهای مسجد سلیمان و آبادان برای حفظ تأسیسات ایجاد شده در پالایشگاه آن شهرها تاسیس شد. سپس با توجه به ایجاد زیر ساختهای اقتصادی در اقصی نقاط کشور، ایجاد واحدهای اطفایی در مناطق مختلف کشور آغاز گردید که می‌توان به احداث واحدهای آتش نشانی (اطفائیه) در بلدیه آنروز نام برد که در قطبهای اقتصادی و صنعتی کشور ایجاد شده است.
شما میتوانیدماشین آتش نشان سلفونی درج راازوب سایت پخش اسباب بازی برادران خریداری کنید.
به اشتراک بگذارید !

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا