کلاش توپ پران آهو
کلاش توپ پران آهو
کلاش توپ پران آهو
کلاش توپ پران آهو

قیمت خرید عمده کلاش توپ پران آهو
قیمت کارتنی ۲۱۳,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۲۲۳,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۳۶ عدد
ابعاد بسته بندی : ۷۰ * ۲۰ سانتی متر
ابعاد اسلحه : ۱۷ * ۳.۵ * ۶۴ سانتی متر
محدوده سنی : ۷ سال به بالا
تعداد گلوله های اسلحه : ۷ عدد
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۳۶ عدد
مشاهده توضیحات کامل کلاش توپ پران آهو

اگر کمی به بازی کودکان دقت کرده باشید و از کودکان خود پرسیده باشد می بینید که آن ها مخصوصا پسر ها از همان دوران کودکی علاقه وافری به فیلم های اکشن و پلیسی دارند.
یکی از شاخص های فیلم های اکشن درگیری و تیر اندازی با سلاح های گرم می باشد که این صحنه از فیلم ها چه کودکان و چه بزرگسالان را مجذوب خود می کنند.
سلاح ها نیز همانند همه چیز انواع مختلفی دارند، کلاشینکف نوعی از اسلحه های گرم و یا همان تفنگ می باشد که در میان همه ی سلاح های گرم، یکی از معروف ترین و کشنده ترین ها در نوبه خود است.
کلاشینکف به دلیل استفاده ی متعدد توسط تمام سربازن از گذشته در زمان جنگ جهانی اول و حتی شاید قبل تر از تا اکنون مورد استفاده قرار گرفته است.
اما یکی از دلایل معروفیت این سلاح، استفاده پلیس های وظیفه شناس از این اسلحه می باشد.
تقریبا می توان گفت اکثر کودکان نیز عاشق پلس شدن هستند و علاقه به انجام وظیفه و خدمت به شهروندان را از کودکی در خود پرورش می دهند.
چه خوب است که بزرگتر ها و والدین به فکر علاقه کودکان باشند و اسباب بازی هایی را برای آن ها تهیه کنند که کودکان عاشق آن ها شوند.
کلاش توپ پران آهو یکی از گزینه های خوب برای پسر بچه هایی است که علاقه زیادی به پلیس شدن و ایفای نقش در قالب صحنه های درگیری و جنگ دارند.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید کلاش توپ پران آهو می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
این کلاش یک تفنگ اسباب بازی بزرگ ۶۴ سانتی می باشد که کاملا قابلیت پرتاب تیر های ساچمه ای را دارد؛ در کنار این کلاشینکف ۸ عدد تیر ساچمه ای نیز وجود دارد.
کار با این اسلحه بسیار آسان می باشد و کافیست که ضامن اسلحه را به عقب بکشید و تیر های ساچمه ای را از داخل لوله تفنگ به داخل بفرستید، سپس ماشه را فشار دهید تا تیر پرتاب شود.
جنس تمام این مجموعه ساخته شده از پلاستیک فشرده شده می باشد.
در انتها باید این نکته را خاطر نشان کرد که این کلاش توپ پران آهو قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر محصولات مشابه خود در بازار دارد و از محصولات مشابه خود می توانیم به کلاش توپ انداز کیفی، کلاش مشکی، مینی کلاش پرتابی و ... اشاره کرد که تمامی این اسلحه ها را می توانید در وب سایت پخش اسباب بازی برادران مشاهده کنید.
به اشتراک بگذارید !

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا