ست پادگان رو کارتی
ست پادگان رو کارتی
ست پادگان رو کارتی
ست پادگان رو کارتی

ست پادگان رو کارتی
قیمت کارتنی ۶۶۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۶۹۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۲۴ عدد
ابعاد کالا : ۸ * ۳۳ * ۶۷ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : رو کارتی وکیومی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۲۴ عدد

حس اقتدار، قدرت طلبی و غروری که یک سرباز در طی جنگ و نبرد با دشمنان به دست می آورد، جزو وصف ناشدنی ترین حس های دنیا می باشد.
این احساس معمولا در مردان از زمانی که کودکی بیش نیستند شروع به رخ دادن می کند؛ شاید دلیل این حس به خاطر نشان دادن و یا آزمون و خطا کردن قدرت و زور آن ها باشد.
کودکان پسر علاوه بر داشتن احساس قدرت طلبی و جنگجویی، فیلم های اکشن جنگی را تماشا می کنند که این عامل مزیده بر علت می شود که کودک بخواهد به نحوی در یک بازی جنگی نقش آفرینی کند.
بنابراین کمترین کاری که می توان برای پسر بچه های عشق تیرو تفنگ کرد، تهیه اسباب بازی هایی می باشد که صحنه کامل یک جنگ را به همراه چند فیگور سرباز و یکسری وسایل ملزوم جنگی ترسیم کنیم.
یکی از محصولات شرکت آتا تویز که برای این خواسته کودکان تهیه شده و پخش برادران آن را به شما پیشنهاد می کند، ست پادگان رو کارتی می باشد.
این مجموعه جنگی که به ست پادگان معروف است، شامل فیگور ها و وسایلی می باشد که همگی جزو الزامات سربازان یک ارتش برای جنگیدن است.
این ست شامل چند عدد ماشین جنگی همانند: جیپ، ماشین حمل سلاح و حتی تانک؛ وسیله های پروازی جنگی مثل : هلکوپتر و جت جنگنده می باشد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید ست پادگان رو کارتی می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
و همچنین این ست شامل یکسری از وسایل دیگر و مشابه سازی شده دیگری که فقط می توان نمونه واقعی آن در جنگ مثل توپ جنگی، قایق جنگی، ۶ عدد فیگور سرباز جنگی، سنگر، صفحه پرتاب تیر، نگهدارنده پرچم می باشد.
جنس تمام قطعات این ست از پلاستیک فشرده شده می باشد.
تنوع این ست پادگانی آنقدری می باشد که طیف بازی کودک را به قدری گسترده سازد تا کودک به زودی از بازی کردن با آن خسته نشود.
با تهیه این ست پادگانی برای کودکان، آن ها را با دوران ۸ سال دفاع مقدس و رشادت جوانان سرزمین مان آشنا کنید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا