سوپر سازه آتا تویز
سوپر سازه آتا تویز
سوپر سازه آتا تویز
سوپر سازه آتا تویز

سوپر سازه آتا تویز
قیمت کارتنی ۳۹۶,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۴۱۴,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۴۰ عدد
ابعاد کالا : ۱۴.۵ * ۷ * ۲۰ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد کارتن ( در حال حاضر ) : ۴۰ عدد

امروزه پیشنهاد تمام روانشناسان کودک به والدین عزیز، تهیه بازی هایی می باشد که فکر و هوش کودک را کاملا درگیر کند و مهارت های ارتباطی بین دست و چشم او را تقویت بخشد.
اما نمی شود از طرفی علاقه کودکان به بازی های مدرن را نادیده گرفت، بنابراین باید تعادل را برای تهیه اسباب بازی کودکان رعایت کرد زیرا ممکن است که او از بازی هایی که جنبه آموزشی و فکری دارد زده شود.
اگر به خاطر داشته باشید در ایام گذشته بازی های فکری صرفا به پازل و نهایتا لگو ختم می شد؛ اما اگر شما می خواهید کودکتان را در زمینه بازی های فکری هم به روز نگه دارید، پیشنهاد ما به شما تهیه سوپر سازه آتا تویز می باشد.
این بازی سرگرم کننده و دوست داشتنی شامل ۶۰ تکه می باشد که از جنس پلاستیک فشرده و با کیفیت مناسب می باشد.
قطعات این بازی به رنگ های قرمز، سبز، آبی، زرد،، آبی تیره، نارنجی، لیمویی، که هر کدام اشکال مختلفی دارند همچنین قطعات دایره ای آبی به شکل چرخ می باشد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید سوپر سازه آتا تویز می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
قطعات این محصول به دلیل رنگ های متفاوت و اشکال گوناکونی که دارد، سبب ساز ساخت و ابداع اشکال جدید و فضایی می شود.
شما با تهیه این گونه اسباب بازی ها می توانید پیشرفت در خلاقیت کودکان تان را به خوبی مشاهده کنید.
این قطعات به دلیل شبیه بودن به لوله های واقعی به آن سازه لوله ای نیز می گویند، اما اسباب بازی سازه لوله به شکلی متفاوت طراحی و تولید شده است که شما برای مشاهده آن می توانید به وب سایت پخش برادران مراجعه کنید.
به هنگام ساخت کامل سازه لوله ای می توانید آب را از بالای آن وارد کنید و از قسمت پایینی سازه شاهد خارج شدن آن باشید، با این کار می توانید به کودک خود آموزش دهید که آب چطور در لوله ها جریان پیدا می کند.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا