کلت وسترن توپی
کلت وسترن توپی
کلت وسترن توپی
کلت وسترن توپی

کلت وسترن توپی
قیمت کارتنی ۳۱۸,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۳۳۳,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۳۵ عدد
ابعاد جعبه : ۳۵ * ۳۱ سانتی متر
تفنگ : ۱۲ * ۳ * ۲۱ سانتی متر
توپ : ۲.۵ * ۲.۵ سانتی متر
رنگ بندی : قرمز ، آبی
محدوده سنی : ۴ سال به بالا
نوع بسته بندی : وکیومی رو کارتی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۳۵ عدد

بازی با اسلحه و تفنگ یکی از سرگرمی هایی می باشد که کودکان پسر از همان خردسالی به بازی با آن می پردازند.
به دلیل اینکه اکثر قهرمانان فیلم های اکشن و معروف دارای اسلحه های متفاوت می باشند، کودکان نیز علاقه دارند که از این اسلحه ها اما مدل اسباب بازی استفاده و با آن بازی کنند.
اما نکته مهم و حائز اهمیت این نوع اسلحه ها بی خطر بودن آن هاست، اگربازی با اسلحه بی خطر باشد می تواند طیف گسترده تری از رنج سنی را در بر بگیرد و باعث شود آسیبی به کودک و اطرافیان او وارد نشود.
تفنگ ها و اسلحه ها انواع متفاوتی دارند که کلت یکی از صد ها مدل آن می باشد.
اسلحه ای که در حال حاضر قصد معرفی آن را به شما داریم، کلت اسباب بازی می باشد که قابلیت پرتاب تیر دارد اما کاملا ایمن و بی خطر می باشد.
تیر های این کلت به شکل توپ های گردی طراحی شده است که به دلیل بزرگ بودن سایز تیر ها و همچنین سبک بودن آن ها نسبت به محصولات مشابه خود در بازار خطر خیلی کمتری را به همراه دارد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید کلت وسترن توپی می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
برای پرتاب توپ های گرد و سبک توسط این کلت ابتدا باید ضامن اسلحه را عقب بکشید و توپ را در قسمت سر اسلحه قرار دهید و با فشار دادن ماشه می توانید توپ را شلیک کنید.
این تفنگ و توپ های آن از جنس پلاستیک فشرده شده تهیه شده است که کیفیت نسبتا مناسبی دارد.
بزرگترین مزیت این کالا داشتن دو عدد کلت در یک مجموعه می باشد که این ویژگی سبب می شود که کودک به بازی دو نفره با خواهر و برادر خود و یا با دوست خودش تشویق شود.


 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا