صندلی 2 کاره امیران
صندلی 2 کاره امیران
صندلی 2 کاره امیران
صندلی 2 کاره امیران

صندلی ۲ کاره امیران
قیمت کارتنی ۱,۷۳۸,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱,۸۱۷,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۴ عدد
ابعاد بسته بندی : ۴۰ * ۱۵ * ۵۷ سانتی متر
ابعاد صندلی : ۵۲ * ۳۶ * ۳۷ سانتی متر
ابعاد راکر : ۴۰ * ۳۸ * ۵۸ سانتی متر
محدوده سنی : تا ۵ سال
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۴ عدد

با تولید وسیله ای راحت، کم جا، چند کاره و مطمئن از لحاظ ایمنی به نام صندلی ۲ کاره امیران می توانید یک صندلی پرکاربرد و یک راکر بازی را همزمان در یک محصول داشته باشید.
امروزه وسایلی را برای کودکان طراحی و تولید می کنند، که از لحاظ تنوع در کاربرد و جلوه بصری بسیار متنوع و زیاد می باشند که هر کدام کاربرد خاصی را برای کودکان دارد.
شاید همه ما بدانیم که داشتن یک صندلی برای رفع نیاز های اولیه کودک و همچنین داشتن یک عدد راکر برای بازی کودکان ضروری باشد؛ اما با توجه به بالا بودن قیمت بسیاری از این کالاها، بسیاری از افراد توانایی خرید و تهیه کردن تمام این وسایل را برای فرزند خود ندارند.
بنابراین پیشنهاد پخش برادران به شما تهیه این صندلی ۲ کاره امیران است که محصولی کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد.
این کالا می تواند سه نیاز اصلی کودک را که در گذشته باید برای آن ۲ وسیله جداگانه تهیه می کردید را تامین کرده است.
این کالا شامل قطعاتی از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم، ساخته شده از مواد اولیه food grade است که این ویژگی باعث شده محصول مد نظر از کیفیت بالا و خوبی برخوردار باشد.
درون جعبه کالا، قطعات این محصول از یکدیگر کاملا مجزا طراحی شده که این ویژگی امتیاز کم جا بودن و جابه جایی آسان را به این محصول می افزاید.
به هنگام متصل کردن قطعات توسط پیچ و مهره هایی که در جعبه محصول قرار دارد، این کالا می تواند به ۲ شکل مختلف و کاربردی ساخته شود؛ یکی از این وسیله ها راکر یا سواری گهواره ای می باشد.
شما می توانید کودک خردسال خود بر روی راکر بنشانید و لذت بردن کودکتان را حین بازی تماشا کنید.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید صندلی ۲ کاره امیران می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
شما به راحتی می توانید با برعکس کردن واکر، یک عدد صندلی مخصوص کودک داشته باشید.
همانطور که می دانید صندلی، برای کودکان یک وسیله لازم و ضروری می باشد و کاربرد زیادی در استفاده روزانه آنان دارد.
از کاربردهای دیگر این صندلی کودک می توان به استفاده از آن برای تماشای تلویزیون، نشستن پشت میز برای نقاشی کشیدن و ساختن کاردستی و حتی به دلیل مرغوبیت پلاستیک این صندلی، به استفاده آن در حمام اشاره کرد.
نکته ای که باید در هنگام خرید این کالا دقت لازم را داشته باشید آن است که تولید کننده این کالا بر روی جعبه این محصول قابلیت پخش نور و صدا را برای این صندلی نوشته است اما در نظر داشته باشید که این صندلی در واقع چنین قابلیتی ندارد و صرفا نمادی از پخش موسیقی و جای باطری برای آن طراحی کرده اند.
البته این قابلیت سبب می شود که این صندلی را بتوانید در حمام نیز برای کودک استفاده کنید و نگران خراب شدن و اتصال کردن سیم های باطری یا برق این صندلی نباشید.
شما می توانید با تهیه این صندلی ۲ کاره امیران، به رفع بسیاری از نیاز های روزانه کودک خود، کمک کنید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا