کلت رعد 8 تیر درج
کلت رعد 8 تیر درج
کلت رعد 8 تیر درج
کلت رعد 8 تیر درج

کلت رعد ۸ تیر درج
قیمت کارتنی ۶۸,۲۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۷۱,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۸۰ عدد
ابعاد کالا : ۱۱ * ۳ * ۱۶ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۱۸۰ عدد

یکی از سلاح های کوچک و به اصطلاح کمری که سایز کوچک و استانداردی دارد کلت است ،به طوری که همه نیرو های ویژه، پلیس ها و سربازانی که در جنگ شرکت می کنند این اسلحه را به عنوان تفنگ دوم و یا زاپاس همیشه به همراه دارند.
این اسلحه یکی از معروف ترین تفنگ های جهان می باشد که تقریبا همه آن را می شناسند.
کودکان نیز در پی آن هستند که همیشه با وسایلی بازی کنند که که بزرگتر ها و مخصوصا قهرمانان و پلیس ها از آن ها استفاده می کنند.
بنابراین تولید کنندگان اسباب بازی تمام سعی خود را بر آن دارند که وسیله های بازی برای کودکان را طوری طراحی و تولید کنند که به چشم کودکان جالب و جذاب بیاید و در بازی های آن ها نقشی مهم و کاربردی داشته باشند.
کلت اسباب بازی نیز می تواند از جمله اسباب بازی هایی باشد که بسیار برای کودکان علی الخصوص پسر هایی که علاقه به پلیس شدن دارند مورد استفاده قرار بگیرد و برای آن ها جذاب باشد.
این کلت همانند نمونه واقعی خود سیاه رنگ می باشد؛ همچنین این کلت اسباب بازی ساخته شده از جنس پلاستیک فشرده شده می باشد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای کلت رعد ۸ تیر درج می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
این اسلحه همانند نمونه واقعی خود این قابلیت را دارد که با کشیدن ضامن اسلحه به عقب، قسمت تیر تفنگ را می توانید از جای خود در بیاورید و در صورت جای گذاری تیر های ترقه ای نیز می تواند آن ها را شلیک کند.
البته شما می توانید نمونه ترقه دار این کلت را نیز در وب سایت پخش برادران مشاهده و خریداری نمایید.
این کلت توانایی پرتاب خشاب های ترقه ای ۸ تایی را دارد.
در نهایت می توان گفت کودک در بازی های خود با فشار دادن ماشه و بازی با این تفنگ، حس یک سرباز واقعی و بازی های جنگی را داشته باشد.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا