لودر پاورفول خرم
لودر پاورفول خرم
لودر پاورفول خرم
لودر پاورفول خرم

لودر پاورفول خرم
قیمت کارتنی ۲۲۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۲۳۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۳۰ عدد
ابعاد کالا : ۱۶ * ۱۳ * ۳۳ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۳۰ عدد

لودر یا همان ( loader ) در واقعیت یکی از ماشین آلات راه سازی و ساختمان سازی است که به دو صورت چرخ لاستیکی و زنجیری می باشد.
امروزه بسیاری از کمپانی های تولید کننده ماشین آلات سنگین مانند کاترپیلار، کوماتسو، ولوو، هپکو، هیتاچی و کاوازاکی به تولید و ساخت ماشین لودر می پردازند.
این مدل از ماشین سنگین را حتما حوالی ساختمان سازی و برای گود برداری زیاد دیده اید.
اما کودکانی که علاقه به مهندس شدن دارند زیاد تر به آن دقت کرده اند، زیرا همانطور که گفتیم ماشین لودر یکی از ماشین های اصلی ساختمان سازی محسوب می شود.
برای این علاقه کودکان، تولید کنندگان اسباب بازی از روی ماشین ها و وسایلی که در واقعیت پر کاربرد می باشند، شبیه سازی کرده و اسباب بازی هایی می سازند که که کودکان با دیدن آن ها به سر ذوق بیایند.
کالای در حال حاضر نیز یک ماشین لودر اسباب بازی، که شبیه سازی شده از مدل واقعی لودر چرخ لاستیکی ساخته شده است.
تولید کننده این ماشین لودر سعی خود را برای نشان دادن چندی از امکانات کلی یک ماشین لودر واقعی در این اسباب بازی کرده است.
این لودر ساخته شده از جنس پلاستیک فشرده شده و مقاومی می باشد که در کل کیفیت نسبتا مناسبی را به این ماشین می دهد.
شاید بزرگترین مزیت این کالا در بازوی متصل آن باشد که این ویژگی، اصلی ترین قسمت این ماشین می باشد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید لودر پاورفول خرم می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
بازوی متصل به این ماشین که در واقعیت برای بلند کردن و بالا بردن اجسام به کار می رود، در این ماشین اسباب بازی نیز قابلیت حرکت به سمت بالا و پایین دارد و همچنین چنگک این قسمت هم می تواند حرکت کند.
مکانیزم این ماشین به صورت دستی می باشد، به این معنا که برای حرکت دادن ماشین کودک صرفا باید از نیروی دست خود کمک بگیرد.
این کالا در عین شبیه بودن و کاربردی بودن برای بازی کودک، دارای قیمت بسیار مناسبی هم نسبت به سایر محصولات مشابه خود دارد.
این لودر پاور فول و لودر سیبیلو و لودر درنا سه مدل از نوع ماشین سنگین ساختمان سازی به نام لودر می باشند که در عین دارا بودن قیمت مناسب از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند؛ پیشنهاد پخش برادران به شما عزیزان در صورت قصد خرید ماشین لودر، بازدید کردن از انواع مختلف لودر در سایت رسمی پخش اسباب بازی برادران است.


 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا