کودکان آسمانی
کودکان آسمانی
کودکان آسمانی
کودکان آسمانی
کودکان آسمانی

کودکان آسمانی
قیمت کارتنی ۲۹۷,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۳۱۱,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۳۶ عدد
ابعاد بسته بندی : ۲۱ * ۲ * ۴۰ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) :۳۶ عدد

از نظر اسلام، آموزش اصول دینی از کودکی شروع می شود و آموزش صحیح با توجه به توانایی ذهنی کودک، او را نسبت به یادگیری علاقه مند می کند و موفقیت در آموزش در گروه آگاهی از اصول و روش های مناسب است.
آموزش اصل امامت به کودکان دبستانی که در مرحله آموزش عینی قرار دارند مشکل است.
بنابراین تولید کنندگان داخلی در صدد آن بودند تا اسباب بازی را طراحی و تولید کنند که در یادگیری اصول دین به کودکان کمک کند و در عین حال جذابیت کافی را برای ترغیب کودک به بازی کردن را داشته باشد.
این کالا ماهیت فکری دارد و شمایل آن کاملا به حال و هوا فضای دینی نزدیک می باشد.
مهره های این بازی فکری هر کدام به انجام عمل نیک و واجبات دین می پردازند که وقتی کودک بار ها از این بازی استفاده کند، انجام این واجبات دینی ملکه ذهن کودک می شود و راحت تر آن را انجام می دهد.
این بازی شامل یک عدد صفحه بازی که بر روی آن جاهای خالی به شکل مربع در آمده است و در زیر این قسمت، صفحه مقوایی تعبیه شده است که امتیاز هر کدام از مهره ها را تعیین می کند.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید کودکان آسمانی می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
این بازی فکری شامل ۳۲ عدد مهره با اشکال دینی می باشد که اشکال آن به گونه ای طراحی شده است که به راحتی به داخل مربع هایی که بر روی صفحه بازی طراحی شده، جای می گیرد.
ضمنا قابل به ذکر است که امتیاز هر مهره جداگانه می باشد و با یکدیگر فرق می کند که این ویژگی به روند بازی هیجان بیشتری می بخشد.
صفحه ی اصلی و همچنین مهره های این بازی از جنس پلاستیک و همچنین صفحه ی امتیاز که در زیر صفحه ی اصلی قرار می گیرد، از جنس مقوای مقاوم می باشد.
با تهیه این بازی فکری شما می توانید به فرزندان خود از همان سنین کودکی، واجبات دینی را آموزش دهید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا