ماشین پورشه سواری
ماشین پورشه سواری
ماشین پورشه سواری
ماشین پورشه سواری
ماشین پورشه سواری

ماشین پورشه سواری
قیمت کارتنی ۲,۳۰۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۲,۳۵۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۰ عدد
ابعاد کالا : ۹۲ * ۴۲ * ۶۱ سانتی متر
ابعاد بسته بندی : ۳۴ * ۳۳ * ۶۴ سانتی متر
رنگ بندی : آبی، سبز، زرد، قرمز، مشکی، صورتی
محدوده سنی : تا ۳ سال
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۱۰ عدد

اسباب بازی هایی که به گونه های متفاوت قابل سوار شدن توسط کودک هستند، برای او بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشند.
در واقع چند سالی می شود که تولید کنندگان اسباب بازی به این نکته واقف شده اند که باید اسباب بازی هایی را طراحی و تولید کنند که در طی فرایند ایفای نقش و بازی کردن، کودک بتواند از آن استفاده کند و سوار آن شود.
ماشین ها، موتور و حتی سه چرخه های برقی و پدالی انواع مختلف سوار شدنی هایی هستند که امروزه در بازار اسباب بازی طرفداران بسیاری دارد و همه کودکان عاشق داشتن دست کم یکی از آن ها می باشند؛ اما با کمی گشتن در بازار این گونه اسباب بازی ها خواهید دید که قیمت های بالای این گونه وسایل سوار شدنی، مانع خرید این گونه اسباب بازی برای همه قشر از افراد جامعه میشود.
پیشنهاد پخش برادران به شما عزیزان ماشین پورشه سواری می باشد که در کنار قیمت مناسب و کیفیت خوبی که دارد می تواند مورد استفاده خردسالان دلبند شما قرار بگیرد.
جنس این ماشین تهیه شده از پلاستیک فشرده، مقاوم و محکمی است که از لحاظ کیفیت کالایی، امتیاز بالایی دریافت می کند.
این ماشین سواری دارای چرخ های محکم و مقاومی می باشد که قابلیت تحمل نهایتا وزن کودکان ۳ تا ۴ سال را دارد.
چرخ ها و لاستیک های این ماشین به گونه ای طراحی شده است که قابل استفاده در منزل و حتی بیرون از منزل را دارد.
حفاظ هایی اطراف صندلی ماشین تعبیه شده است که باعث ایمن نگه داشتن و نیفتادن کودک از روی ماشین می شود.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید ماشین پورشه سواری می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
در کالا های مشابه این محصول مخصوصا در بازی های سواری که پدالی هستند و یا صرفا با نیروی پای کودک حرکت می کند، همیشه پای کودک در این بازی ها اذیت می شود چون پا به زمین کشیده می شود و یا با جایی برخورد می کند؛ در این ماشین پورشه سواری در حال حاضر برای راحتی بیشتر کودک، قسمتی برای گذاشتن پا های آن ها طراحی شده است که به هنگام راه بردن و هدایت کردن ماشین، کودک می تواند راحت باشد و اذیت نشود.
این ماشین زیبا و دوست داشتنی این امکان را برای شما فراهم می کند که ماشین را با دسته ای بلند و هدایت کننده ای که می تواند به پشت ماشین نصب شود، هدایت کنید.
استفاده از این ماشین بیشتر برای خردسالان زیر ۴ یا ۳ سال طراحی شده؛ شما می توانید کودکتان را به راحتی سوار ماشین کنید، حفاظ های اطراف آن را ببندید و کودک را به راحتی به تکیه گاه ماشین تکیه دهید، پاهای کودک را روی پدال های اطراف بگذارید و با دسته ای که در قسمت پشت ماشین نصب شده، ماشین کودک را راه ببرید و لذت بردن کودک را تماشا کنید.
این ماشین با داشتن رنگ های شاد و مختلفی که دارد می تواند مورد پسند و استفاده کودکان دختر و پسر واقع شود.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا