کمپرسی خنگ
کمپرسی خنگ
کمپرسی خنگ
کمپرسی خنگ

کمپرسی خنگ
قیمت کارتنی ۱۷۸,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱۸۶,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۴۸ عدد
ابعاد کالا : ۱۰ * ۱۲ * ۱۸ سانتی متر
رنگ بندی : قرمز، آبی
محدوده سنی : ۱ سال به بالا
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۴۸ عدد

کامیون کمپرسی یا دامپتراک گونه‌ای کامیون برای ترابری و جابجایی موادی مانند شن، ماسه، سنگریزه و نخاله‌های معدنی و ساختمانی می‌باشد.
بیشتر مدل‌های کمپرسی دارای سازه‌ای هیدرولیکی هستند که از آن برای خالی کردن مواد توسط کفهٔ پشتی آن استفاده می‌کنند.
اسباب بازی در حال حاضر نیز ساخته و طراحی شده از همین مدل ماشین به نام کامیون کپرسی می باشد.
ماشین کمپرسی یک بازی سرگرم کننده برای کودکان و خردسالان می باشد که می تواند در انواع بازی های پسرانه و چه بسا دخترانه مورد استفاده قرار گیرد.
یکی از مزیت های تهیه این گونه ماشین ها برای کودکان، مورد استفاده واقع شدن توسط دختران نیز می باشند؛ دختر بچه ها می توانند از این کمپرسی به عنوان ماشین حمل و نقل وسایل های ریز و اسباب بازی کوچک خود استفاده کنند.
این اسباب بازی از پلاستیک (pe) محکم و فشرده ساخته شده است.
مکانیزم حرکت این ماشین به صورت دستی می باشد؛ به این معنی که برای حرکت دادن به ماشین می بایست کودک صرفا با نیرو دست خود آن را جا به جا کند.
کابین و اطاقک راننده این ماشین دو نفره می باشد، که همانند ماشین واقعی جایی برای راننده و شاگرد می باشد.
از مزیت های مهم این کامیون در قسمت حمل بار این کمپرسی می باشد که به سادگی و آسانی حتی با کمی شیب دادن ماشین به سمت عقب، این قسمت حمل بار از ماشین جدا می شود.
همچنین سازنده این ماشین به خاطر استفاده کردن از پلاستیک مرغوب در به کار بردن ساخت این ماشین، سبب ساز خاصیت ضد آب بودن این کامیون شده است.
چرخ های این ماشین به گونه ای طراحی و تولید شده اند که می توانند بر روی هر گونه سطوح به راحتی حرکت داده شود.
در هر کجای ایران که هستید می توانید برای خرید کلی و عمده این ماشین اسباب بازی به وب سایت پخش برادران مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ تماس بگیرید.
علاوه بر تمام ویژگی های ذکر شده، یک عدد قلاب بسیار کوچک بر روی قسمت سپر جلوی این ماشین تعبیه شده است که با رد کردن یک عدد نخ کاموا از این سوراخ، کودک می تواند آن را به دنبال خود بکشد و با آن بازی کند
سپر جلویی ماشین که به شکل لبخند و دو عدد چراغ نمادین که در هر طرفی از سپر طراحی شده، ظاهری و حالتی ساده، دوست داشتنی و خنگ مانند به این ماشین داده است که از همین رو به نام کمپرسی خنگ معروف شده می باشد.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا