تاس 12 میل
تاس 12 میل
تاس 12 میل

قیمت خرید عمده تاس ۱۲ میل
قیمت کارتنی ۲,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۲,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۷,۰۰۰ عدد
پخش بازی فکری برادران
ابعاد بسته بندی : ۲.۵ * ۱۲ سانتی متر
ابعاد تاس : ۱.۲ * ۱.۲ * ۱.۲ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۷,۰۰۰ عدد
مشاهده توضیحات کامل تاس ۱۲ میل


از نظر تولید کنندگان اسباب بازی یکی از پایه ثابت ترین قسمت های اکثر بازی های فکری - شانسی همانند منچ، تخته نرد، ایروپولی (مونوپولی)، مار و پله و... تاس می باشد.
تاس یا طاس جسمی هندسه‌دار است که در انواع بازی‌ها از آن استفاده می‌شود.
تاس را از گذشته تا به امروز معمولاً از پلاستیک، چوب، سنگ یا سنگ قیمتی و به شکل مکعب درست می‌کنند و در هر پهلوی آن یکی از شماره‌ های ۱ تا ۶ را به صورت خال‌هایی فرورفته کنده کاری می‌کنند و یا حتی اعداد تاس را چاپ یا با برچسب بر روی آن می چسبانند.
بازی های فکری - شانسی اجزاء مختلف و ریزی همانند صفحه بازی ، مهره های بازیکنان، تاس و... دارند.
اما گاهی دیده شده که اجزا بازی گم می شود و کل بازی ناقص می شود؛ همه ما می دانیم که هر چه یک محصول ریز تر باشد احتمال گم شدن آن زیاد تر است.
تاس که مهره اصلی و پیش رونده این بازی ها محسوب می شود هم احتمال گم شدن زیادی دارد و با از دست رفتن این بخش از بازی دیگر ادامه دادن با آن بازی ممکن نیست.
اما با ارائه محصولی جدید، تاس ۱۲ میل دیگر نگران از دست دادن بازی های فکری خود نباشید.
پیشنهاد ما به شما خرید چند عدد تاس تک و جداگانه برای گم شدن یا احتمال از دست دادن این مهره اصلی بازی های مختلف فکری می باشد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید تاس ۱۲ میل می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
جنس این تاس از پلاستیک فشرده و اسفنجی می باشد که جنسی قابل قبول و محکمی برای این کالا محسوب می شود.
این تاس به خاطر سایز استانداردی که دارد بسیار خوش دست و قابل استفاده برای کودکان و بزرگسالان می باشد و مزیت بزرگی که نسبت به تاس های دیگر در بازار دارد، حک شدن اعداد به شکل نقطه ای بر روی هر طرف از تاس می باشد.
جالب است بدانیم که در آیین بودایی ها داشتن یک تا چند تاس در خانه، باعث بالا بردن بخت و اقبال اعضاء خانواده و افزایش شانس در اتفاقات زندگی آنان می شود.
به اشتراک بگذارید !

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا