کش بال بزرگ
کش بال بزرگ
کش بال بزرگ

کش بال بزرگ

قیمت کارتنی ۵۹۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۶۴۵,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۳ عدد
ابعاد : ۷۵ * ۳۶ * ۴ سانتی متر
محدوده سنی : ۶ سال به بالا
کشور سازنده : ایران
از انجاییکه خداوند نعمت های زیادی به ما عطا نموده استوکشف آنها ضروری به نظر میرسد.بدیهی است با کشف این توانایی ها میتوان به اهدافتان دست یابید.اما گاهی اوقات کسف این توانایی ها خود بسی دشوار است همچنین کمیت و کیفیت توانایی های افراد متفاوت است در نتیجه اگر میخواهید در طول زندگی موفق تر باشید و به اهدافتان دست یابید اول از همه باید توانایی های خود را بشناسید.
چرا این بازی مفید است؟
هدف اصلی این بازی شناسایی و بهبود توانایی های هوشی همچون تمرکز ذهنی و (فیزیکی) سرعت،دقت و اعتماد به نفس در تمامی سنین است.بدیهی است شناسایی و بهبود این عوامل در بزرگسالان و نوجوانان و به ویژه کودکان به میزان موفقیت آن ها در زندگی کمک میکند.
سن پیشنهادی برای سنین ۶ سال به بالاست.
بازی کش بال ، یک بازی دورهمی جذاب است . هدف از این بازی شوت کردن توپ های زمین به دروازه زمین حریف می باشد . بازی فکری کش بال بزرگ یک بازی دو نفره است که می تواند لحظاتی شاد و مفرح برای ما ایجاد کند.
محتویات جعبه بازی کش بال :
زمین بازی چوبی به ابعاد ۷۴ *۳۶ *۳ سانتی متر
کش و گیره جهت وصل
مهره های مخصوص زمین کش بال
دستور العمل بازی
درگام نخست،مهره های خود را انتخاب نمایید.هر بازیکن در مجموع باید ۴ مهره را انتخاب نمایدورنگ ۴ مهره باید با مهره های حریف متفاوت باشد(تمام ۴ مهره باید یک رنگ باشند). و یک مهره بایددر دوطرف زمین مشترک باشد.(به صورت هم رنگ).مهره مشترک شاه مهره نامیده می شود .زمان در نظر گرفته شده برای بازی ۳ دقیقه می باشد در این زمان بازیکنان ، باید مهره هایشان را به سمت زمین حربف شان هدایت نمایند.
امتیاز دهی
پس از اتمام زمان ، اگر مهره های خودتان در زمینتان باشد ،به ازای هر مهره ۳ امتیاز از دست می دهید اگر شاه مهره در زمینتان باشد ۵ امتیاز از دست میدهید .برنده بازی کسی است که کمترین امتیاز را ازدست داده باشد .
خطا:
اگر سهوا بازیکنان مهره ها را به بیرون از زمین بازی باندازند، آن مهره به قسمتی برمیگردد که در اول بازی بوده است .
لذت ببرید و شاد باشید .

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا