قاب عکس ترنج
قاب عکس ترنج
قاب عکس ترنج

قاب عکس ترنج

قیمت کارتنی ۶۳,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۶۸,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۳۶ عدد
ابعاد : ۲۴ * ۱۹ سانتی متر
کشور سازنده : ایران
کاربردهای جالب قاب عکس که تا به حال نمی‌دانستید!
اگر عادت دارید که یک میخ به دیوار بکوبید و فقط قاب عکستان را آویزان کنید این بخش مقاله برای شماست! قرار است کمی خلاقانه به قضیه نگاه کنیم و کاربردهای مختلف قاب عکس را با هم بررسی کنیم.
گوشه‌ای گرم و دنج در خانه
یک قانون نانوشته‌ در دکوراسیون و چیدمان منزل می‌گوید “خانه باید از جنس شما باشد و طراحی آن از وجود منحصر به فرد شما جریان گرفته باشد.” ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای گرما بخشیدن به خانه، استفاده از عکس‌های خاطره انگیز اعضای خانواده است. برای ایجاد یک گوشه دنج و صمیمی به مواد زیر احتیاج دارید!
-میز کوچک
-رومیزی
-تعدادی عکس خاطره‌انگیز
-تعدادی قاب عکس
برای خلق این فضای جذاب حتی به خرید میز نو هم احتیاجی نیست. کافی است نگاهی به اطراف خانه بیاندازید و یک میز قدیمی را انتخاب کنید. تمام سطح میز را با یک رومیزی بپوشانید. بهتر است رنگ رومیزی هماهنگ با سایر مبلمان خانه باشد. حالا عکس‌های زیبای خانواده را درون قاب قرار دهید و روی میز بچینید.
نکته: بهتر است ابعاد قاب عکس با هم متفاوت باشند تا هم دید خوبی برای عکس‌های پشتی ایجاد شود و هم چیدمان جذابتری داشته باشید.
قاب عکس‌های خانوادگی به جای تابلو
قاب عکس فقط برای حفاظت از عکس‌ها نیست، نصب قاب‌ها روی دیوار یک عنصر دکوراتیو پرطرفدار برای خانه محسوب می‌شود. ما در اینجا نکاتی را برایتان می‌گوییم تا با رعایت آنها، همه مهمان‌‎ها محو تماشای دیوار رویایی خانه شما بشوند!
بهترین مکان برای نصب قاب عکس
برای انتخاب محل نصب پیش از هر چیزی به فرهنگ خانواده و اطرافیان خود فکر کنید. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند عکس‌های خود را در نشیمن و پذیرایی نصب نکنند و از اتاق خواب‌ها برای چیدمان عکس استفاده کنند. پس محل نصب قاب هیچ محدودیت خاصی ندارد و تنها به علایق و سلیقه شما بستگی دارد.
ابعاد مناسب قاب عکس
بعد از انتخاب محل نصب، نوبت به بررسی ابعاد قاب می‌رسد. این مرحله قانون ساده‌ای دارد؛ برای دیوارهای بزرگ از قاب‌عکس‌های بزرگتر استفاده کنید و در دیوار کوچک قاب‌های کوچکتر قرار دهید. به این دلیل که قاب‌های کوچک، جلوه چندانی روی دیوارهای بزرگ نشیمن ندارند و قرار دادن یک قاب کوچک روی دیواری بزرگ نتیجه جالبی ندارد.
البته یک راه حل دیگر، استفاده از قاب‌های کوچک و متعدد روی دیوار بزرگ است. با یک چیدمان درست می‌توانید کلکسیون جذابی از عکس های خاطره انگیز خود بسازید.
طرح و ظاهر قاب عکس
قاب عکس‌ها تنوع زیادی دارند و می‌توانند در سبک‌های مدرن و کلاسیک، جنس چوبی و پلاستیکی، نقوش منبت و ساده و ….. دسته‌بندی شوند.
نکات انتخاب قاب عکس
۱- سعی کنید برای انتخاب قاب عکس به تم عکس خود توجه کنید و با توجه به تم عکستان قابهایتان را انتخاب نمایید
۲- هر چقدر تصویر شما رسمی تر و در محیط های رسمی تر استفاده شود بهتر است از قابهای ساده تر و تیره تر استفاده شود
۳- بهتر است قاب عکس هایتان را علاوه بر عکس نسبت به محیطی که می خواهید عکستان رادر آن محیط قرار دهید انتخاب نمایید
۴- بهتر است قاب عکس هایتان رنگی متفاوت نسبت به رنگ دیوار داشته باشد در غیر این صورت از اثر هنری قاب عکس کاسته می شود
۵- درست است که یکی از ویژگی های قابها انتخاب درست نسبت به تم عکس می باشد ولی فراموش نکنید که این رنگ ها باید با هم هارمونی داشته باشد زیرا اگر کاملا مثل هم باشد سبب می شود جلوه قاب عکس ها بیشتر شده و جلوه عکس کاهش دهد.

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا