پراید فلزی درب بازشو عقب کش
پراید فلزی درب بازشو عقب کش
پراید فلزی درب بازشو عقب کش

پراید فلزی درب بازشو عقب کش

قیمت کارتنی ۴۲۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۴۵۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۴۴ عدد
ابعاد بسته : ۴۰ * ۲۹ * ۶ سانتی متر
ابعاد ماشین : ۱۰.۵ * ۵ * ۴ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
کشور سازنده : ایران
پراید جزء ماشین هایی است همیشه آن را در کوچه و خیابان می بینیم.کودکان ذاتا دوست دار ماشین ها می باشند و به محض این که ماشینی را در خیابان می بینند آرزوی داشتن ماشینی همچون آن چه که دیدند را فارغ از مدل و طرح و …میکنند .ماشین فلزی پراید جز وسایلی است که کودک آرزوی داشتنش را میکند تا با داشتن آن خیال پردازی هایش را جهت تازه دهد و بازی جدیدی با دوستانش آغاز کند ازین رو برایتان در فروشگاه پخش برادران ماشین فلزی درب بازشو عقب کش پراید ۱۳۱را به سبد کالا ها اضافه کرده ایم .این ماشین
۱۰.۵ سانتیمترطول دارد وازآن دسته ازاسباب بازیهایی است که کودک میتواند به آسانی آن را به خود به هرکجا که می رود ببرد و همراه داشته باشد .این ماشین زیبا در چند رنگ زیبا و دلربا وجود دارد . بصورت عقب کش است و با کشیدنش به عقب و رها کردنش میتواند مسافتی را بی هیچ گونه دخالتی از سوی کودک ، طی کند .درهای این ماشین همچون ماشین های واقعی باز و بسته میشوند.
خیلیها با دیدن این ماشین ها یاد خاطرات دوران کودکی خود میوفتند و حتی میتوان گفت بعضی ها کلکسیون ماشینهای فلزی خودرا ارزشمندترین دارایی خود میدانند.
این نوع ماشین ها در انواع و سایزهای مختلف برای همه علاقه مندان به ماشین های فلزی پراید,تاکسی ,وانت,انواع پژو , پیکان, ماشین فلزی پلیس, پارس ,۲۰۶, لامبورگینی و غیره موجود است . همچنین این ماشینها در انواع اشکال مختلف ماشینهای آژیری و حتی ماشینهای کلاسیک بنز در دسترس است.
بسیاری از افراد علاقه مند به ماشین های تبدیل شونده به ربات و خاورهای خوش رکاب و حتی ماشین‌های آتش‌نشانی می‌توانند به راحتی ماکت آن را در اختیار داشته باشد .ما نیز ماشینهای فلزی پیکان وانت ,نیسان ، تیبا ،سمند، ۴۰۵ و پراید را به شما پیشنهاد میکنیم.
انواع مدل های این ماشین ها در رنگ های مختلف و سایز های مختلف موجود است و شما می‌توانیدبه راحتی ماشین مورد علاقه تان را داشته باشید.


مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا