شوالیه آتش فکر آوران
شوالیه آتش فکر آوران
شوالیه آتش فکر آوران
شوالیه آتش فکر آوران

شوالیه آتش فکر آوران
قیمت کارتنی ۱,۳۳۹,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱,۳۹۷,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۸ عدد
ابعاد جعبه : ۲۵ * ۲۵ * ۶ سانتی متر
اندازه صفحه : ۴۲ * ۴۲ سانتی متر
محدوده سنی : ۱۰ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۸ عدد

همانطور که همه ما می دانیم کودکان عاشق داستان های افسانه ای و تخیلی می باشند؛ برای این خواسته کودکان کتاب داستان ها و بازی فکری های متعددی طراحی شده است.
یکی از بازی های فکری که بسیار برای کودکان مخصوصا پسر ها می تواند جذاب باشد بازی فکری می باشد که بر طبق یک افسانه قدیمی به نام شوالیه اژدها طراحی شده است.
دره اژدها، سرزمین پادشاهی وایکینگ هابود؛ پادشاه وایکینگ ها هر ساله طی مراسمی، مسابقه ای را برگزار می کردند تا شجاع ترین افراد را انتخاب کنند.
شوالیه آتش لقبی است که به بلند پرواز ترین و پرشور ترین فرد که برنده مسابقه بود تعلق می گرفت.
جوانان بلند پرواز و پر شور بسیاری برای این مسابقه لحظه شماری می کردند زیرا علاوه بر نام پر افتخار « شوالیه آتش » سکه های زیادی نصیبشان می شد.
این مراسم آدابی دارد و طی چند مرحله انجام می شد که بیشتر از شجاعت، هوش و ذکاوت آن ها را به چالش می کشید.
در نخستین روز مسابقه، آتشدان بزرگی در دره اژدها برپا می کردند که پر از زغال های مخصوص است و اژدهایی که بر فرازش می گماشتند تا مانع سرد شدن آتشدان شود.
اما در این بازی هدف به چه صورت می باشد ؟
در این بازی همه سعی می کنند بیشترین ذغال را از آتشدان بیرون بکشند، بدون آن که به ذغال سنگ داغ برخورد کنند؛ اگر حواستان جمع باشد و خوب سکه رو کنید وضعتان بهتر هم خواهد شد و سکه های بیشتری دریافت می کنید، البته به شرط آنکه حس ششم شما چقدر کار کند و یا در واقع حدس بزنید که هر بازیکن به تنهایی چقدر ذغال از دل آتش بیرون می کشد.
محتویات این بازی فکری یک عدد صفحه اصلی بازی لمینتی می باشد که محور اصلی بازی بر روی این صفحه می چرخد.
همچنین این بازی جذاب و دوست داشتنی شامل مهره های اصلی دیگری از جمله ۶ آدمک، ۴۸ مهره ذغال، ۷۰ ژتون سکه و همچنین دفترچه راهنمای بازی می باشد.
این بازی از نوع استراتژیک می باشد و مناسب برای گروه سنی ۷ سال به بالا می باشد و تعداد افراد برای این بازی بین ۲ تا ۶ بازیکن مناسب است.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا