شوالیه آتش فکر آوران
شوالیه آتش فکر آوران
شوالیه آتش فکر آوران
شوالیه آتش فکر آوران

شوالیه آتش فکر آوران

قیمت کارتنی ۱,۳۹۷,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱,۴۹۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۸ عدد
ابعاد جعبه : ۲۵ * ۲۵ * ۶ سانتی متر
اندازه صفحه : ۴۲ * ۴۲ سانتی متر
محدوده سنی : ۱۰ سال به بالا
کشور سازنده : ایران
دره اژدها،سرزمین پادشاهی وایکینگ هاست. پادشاه وایکینگ ها هر ساله طی مراسمی، مسابقه ای را برگزار می کند تا شجاع ترین افراد را انتخاب کند. شوالیه آتش لقبی است که به بلند پرواز ترین و پرشور ترین فرد که برنده مسابقه است تعلق می گیرد. شوالیه های آتش القاب پرافتخاری هستند که دارایی های زیادی را برای صاحبان خود به ارمغان می آورند. این بازی از نوع استراتژیک برای گروه سنی ۱۰ سال به بالا، تعداد ۲ تا ۶ بازیکن طراحی شده است.
دره اژدها سرزمین افسانه ای پادشاهی وایکینگ هاست. پادشاه وایکینگ ها هر ساله طی مراسمی ، مسابقه ای بزرگ برگزار می کند و شجاع ترین شوالیه های سال را برمیگزیند: « شوالیه های آتش »
جوانان بلند پرواز و پر شور بسیاری برای این مسابقه لحظه شماری میکنند زیرا علاوه بر نام پر افتخار « شوالیه آتش » سکه های زیادی نصیبشان می شود. این مراسم آدابی دارد و طی چند مرحله انجام میشود که بیشتر از شجاعت، هوش و ذکاوت آن ها را به چالش میکشد. در نخستین روز مسابقه، آتشدان بزرگی در دره اژدها برپا می کنند که پر از زغال های مخصوص است و اژدهایی که بر فرازش می گمارند تا مانع سرد شدن آتشدان شود.
هدف بازی
برای این منظور همه سعی می کنند بیشترین ذغال را از آتشدان بیرون بکشند، بدون آن که به ذغال سنگ داغ برخورد کنند. اگر حواستان جمع باشد و خوب سکه رو کنید وضعتان بهتر هم خواهد شد و سکه های بیشتری دریافت می کنید. البته به شرط آنکه حس ششم شما بتواند پیش بینی کند که هر بازیکن به تنهایی چقدر ذغال از دل آتش بیرون می کشد.
محتویات بازی
صفحه بازی لمینتی
۶ آدمک
۴۸ زغال
۷۰ ژتون سکه
دفترچه راهنمای بازی

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا