لگو ماشینی هپی کار 102 تکه
لگو ماشینی هپی کار 102 تکه
لگو ماشینی هپی کار 102 تکه
لگو ماشینی هپی کار 102 تکه
لگو ماشینی هپی کار 102 تکه

لگو ماشینی هپی کار ۱۰۲ تکه
قیمت کارتنی ۳۲۲,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۳۳۶,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۲۴ عدد
ابعاد کالا : ۱۶ * ۱۲ * ۲۶ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۲۴ عدد

تقریبا چند سالی می شود که وسیله بازی و فکری جدید و جذابی به نام لگو به بازار آماده است که مورد استقبال خیلی از کودکان، نوجوانان و بزرگسالان قرار گرفته است.
لگو یا همان lego در واقع نوعی نام تجاری می باشد که توسط گروه لگو در کشور دانمارک تولید می شود؛ تولیدات این مجموعه به محصولاتی متفاوت از لحاظ رنگ، قیمت و کاربرد می رسد.
در ماهیت پنهان لگو بازی، خلاقیت، سرگرمی، جورکردنی برای ساخت وسایل دلخواه کودک وجود دارد.
تقریبا هیچ نوع کودکی را نمی توان پیدا کرد که از اسباب بازی لگو خوشش نیایید؛ علی الخصوص لگو هایی که تعداد قطعات آن زیاد باشد و در بسته بندی جذاب قرار گرفته باشد.
اسباب بازی لگو مدتی طولانی است که وسیله سرگرمی، برای تقریبا هر نوع قشر از کودکان شده است زیرا باعث نمایش دادن طیف وسیعی از خلاقیت های کودکانه آن ها می شود.
این اسباب بازی دوست داشتنی و همه نوع پسند تهیه شده از شرکت هپی کار می باشد و در نوع بسته بندی ماشین به بازار توزیع می گردد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید لگو ماشینی هپی کار ۱۰۲ تکه می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
این لگو ماشینی دوست داشتنی و جذاب دارای ۱۰۲ قطعه لگو پلاستیکی با رنگ های مختلف و زیبا، که شامل ماشین، چرخ های آن، و تمام قطعات لگویی می باشد که در اندازه های متفاوت ساخته و برای بازی خردسالان و کودکان ساخته و آماده شده است.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا